Eredivisie: Ajax Amsterdam zwolennicy są chaosem | Bein Sports, Rugby World Puchar: Walia miażdży Asutralie | Być w sporcie

Bein Soort

Ajax, który niedawno narysował (3-3) przeciwko Olympique de Marsylią w Lidze Europejskiej, przechodzi obecnie kryzys sportowy. Przed meczem najbardziej udany klub w Holandii zgromadził tylko pięć punktów w czterech meczach, zajmując 13. miejsce. Z drugiej strony panujący mistrz, Feyenoord, zebrał już 11 punktów w pięciu meczach i był na czwartym miejscu w rankingu. PSV dominuje obecnie w mistrzostwach holenderskich, wygrywając pierwsze pięć meczów.

Eredivisie: Ajax Amsterdam Supporters Sow Chaos

Początkowo zawieszony mecz między Ajax Amsterdam i Feyenoord (Feyenoord wiodący 3-0) został ostatecznie porzucony w tę niedzielę z powodu dymnych odrzutowców.

Wiodący mecz mistrzostw holenderskich przeciwny Ajaxowi z Feyenoordem został na stałe przerwany po nieco mniej niż godzinę gry w tę niedzielę w Amsterdamie, po incydentach spowodowanych użyciem bomb dymnych i sztuki światła, jak wyraźnie schwytane przez kamery telewizyjne. Sędzia Serdar Gözübüyük został zmuszony do powrotu dwóch drużyn do szatni po raz drugi, z powodu obecności fajerwerków na ziemi, narysowanej przez lokalnych kibiców Ajax. Z tego samego powodu zawiesił grę tuż przed przerwą. Wcześniej mecz został krótko przerwany po odrzutowcu pucharu na trawniku.

Kryzys sportowy w Ajax

Według agencji prasowej ANP i kilku lokalnych mediów, incydenty wybuchły przed stadionem, co wymagało interwencji policji. Zdjęcia transmitowane w sieciach społecznościowych pokazują, że główne drzwi frontowe stadionu Johan-Cruyff zostały zdewastowane. W momencie zatrzymania tego meczu szóstego dnia mistrzostw Feyenoord prowadził 3-0.

Puchar Świata Rugby: Walia miażdży Asutralia

W kluczowym meczu do końca turnieju, Walia zmiażdżyła Australia w tę niedzielę.

XV poru zdominował to kluczowe spotkanie z jego kwalifikacjami w ćwierćfinale z głową i ramionami. W obliczu Australijczyków niezdolnych do zainicjowania gry w ataku, mężczyźni Warren Gatland zmiażdżyli Wallabies. W pierwszym okresie Tompkins dobrze wypuścił swój zespół, wykonując decydującą przepustkę wnętrza, aby uwolnić Morgan w kosmosie. Trzecia linia następnie znalazła połowę scruma, co pozwoliło Waliiowi zdobyć pierwsze punkty w drugiej minucie.

Druga połowa zdominowana z głową i ramionami

W drugim akcie XV poru w dużej mierze zdominował jego w stosunku do. Pomimo wydania Dana Biggara w sprawie kontuzji, Walia miała kurz w Australii, która nie zdobyła najmniejszego punktu w drugim okresie. Z 24-0, głównie dzięki gry u podnóża Anscombe, Australia płynęła i nie ma już swojego przeznaczenia w tej Hen C, z ostatnimi pozytywnymi wynikami na korzyść Fidżii. Walia w końcu wygrała 40 do 6 i konsoliduje swoje pierwsze miejsce.